daca ar fi sa spun cateva cuvinte despre cele 2 luni petrecute cu 2 matei in romania as putea spune numai atat:MINUNAT.liniste,aer curat,vreme frumoasa,fructe,oua si legume din gradina bunicii....abia asteptam sa mergem in decembrie din nou.
cele mei dragi poze mie din acest concediu le impart cu voi:
superbe pozele din romania. Ma bucur ca ati avut un timp fain acasa. Si retetele afisate sunt la fel de faine, cred ca voi incerca pe cea cu coacaze rosii.
se vede ca ati avut un concediu placut in Resita....mi-ar fi placut sa va intalnesc...eu locuiesc chiar in cartierul Triaj unde este si parcul de locomotive...poate data viitoare. Multi pupici de la noi.
Bine ai revenit!!!
RăspundețiȘtergereVroiam sa-ti spun ca prima poza m-a topit!!!
Sper ca nu te deranjeaza dar am salvat-o.
Multumesc ;)
Sanatate
sugestive poze!iar fluturasul vad ca se integreaza perfect!sa va fie de bine si sa mai veniti!
RăspundețiȘtergereFrumos puiutz! S-a facut baiat mare..
RăspundețiȘtergereBine ati revenit!
superbe pozele din romania. Ma bucur ca ati avut un timp fain acasa.
RăspundețiȘtergereSi retetele afisate sunt la fel de faine, cred ca voi incerca pe cea cu coacaze rosii.
Numai bine.
Liana Morar
se vede ca ati avut un concediu placut in Resita....mi-ar fi placut sa va intalnesc...eu locuiesc chiar in cartierul Triaj unde este si parcul de locomotive...poate data viitoare.
RăspundețiȘtergereMulti pupici de la noi.
carla noi in 13 decembrie vom veni din nou in tara.mi-ar face placere sa ne vedem,imi poti scrie un nr de tel sau oa dresa de mail pe :s_tana@web.de
RăspundețiȘtergereti-am trimis un e-mail la adresa data de tine
RăspundețiȘtergereFoarte frumoase fotogrfii!
RăspundețiȘtergereirina